Zmiany Dobrej Zmiany czyli cyrku z ziemią ciąg dalszy

0
4508
[info własne] Jak poinformował na konwencji Prezes jednym z osiągnięć rządu PiS jest ustawa o obrocie ziemią rolną. Ustawa w założeniu miała powstrzymać wykup ziemi rolnej przez Niemców i innych zachodnich obszarników. Można powiedzieć że zadanie zostało wykonane w 200%.
 
Ustawa jest tak restrykcyjna, że pomimo iż w ciągu roku zmieniano ją już dwa razy i nawet Sąd Najwyższy wypowiadał się w tej kwestii, to nadal zapobiega ona nabywaniu nieruchomości nie tylko przez cudzoziemców, ale przez kogokolwiek.
 
Tymczasem pod naporem tak zwanej rzeczywistości MinRol postanowił ustawę zmienić po raz kolejny zlecając to tej samej genialnej ekipie urzędników którzy tak składnie uszczęśliwili kraj Polan dotychczasowymi regulacjami. Wszystko jest tak tajne łamane przez genialne że nikt nikogo nie pyta o zdanie; ani rolników ani Agencji Nieruchomości Rolnych.
 
Nadmienię, że poprzednie regulacje doprowadziły do sztucznego spadku wartości ziemi. Wpędzając w kłopoty część jej posiadaczy. Ciekawe ile osób czeka na kolejną odsłonę cyrku i zna jego efekt końcowy, trzymając w drżących rękach zwitki banknotów za które kupią ziemię, która błyskawicznie zyska na wartości.
 
Ale to między nami. Przecież ów projekt jest tak tajny, że nikt o nim nie wie. Wait…
Zobacz także  Proces pokazowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.