Koniec zasiłków dla Antify

78
9012

Republikanie postanowili odciąć finansowanie Antify.

Jak pisze Mary Deanna Jenee z Washington News, jeden z republikańskich polityków Jim Banks złożył ustawę mającą na celu pozbawienie skazanych uczestników zamieszek dostępu do federalnych zasiłków dla bezrobotnych.

Z oświadczenia Jima Banksa podanego przez Washington News możemy przeczytać:

„Zbiry z Antify napadają na cierpiące społeczności, przerywając pokojowe protesty i pozostawiając po sobie przemoc, grabieże i wandalizm. Zamienili Milwaukee, Seattle i Portland w strefy wojny, a teraz przenoszą chaos do Kenosha w stanie Wisconsin. Kto wie, która społeczność będzie następna? Dzięki zwiększonym zasiłkom federalnym podatnicy płacą bezrobotnym buntownikom, którzy niszczą nasze społeczności”

„Musimy odciąć ich od finansowania i sprawić, by poczuli pełne konsekwencje finansowe swoich działań”

„Ustawa o poparciu dla pokojowego protestu” zakłada że uczestnicy zamieszek będą również „odpowiedzialni finansowo za koszty federalnej policji”.

„Jeśli zostałeś skazany za przestępstwo, które spowodowało, że więcej sił i funkcjonariuszy organów ścigania zajęło się nim, być może powinieneś to zapłacić” – powiedział Banks w rozmowie z WIBC-FM w Indianapolis.

Washington News informuje również że Jima Banksa do złożenia ustawy skłonily wydarzenia do których doszło po jednym z przemówień prezydenta Donalda Trumpa w zeszły czwartek. Starsza para wychodząca z przemówienia została zaatakowana prawdopodobnie przez członków Antify. W piątek Banks przedstawił projekt ustawy.

Republikanin twierdzi że osoby uczestniczące w zamieszkach i stosujące przemoc są osobami bezrobotnymi, żyjącymi ze świadczeń rządowych. Również ze zwiększonych zasiłków dla osób które straciły pracę w wyniku pandemii.

To, co widzimy w dużych miastach i w całym kraju, to wściekłe, brutalne tłumy pojawiające się pod nieruchomościami federalnymi, burząc pomniki na nieruchomościach federalnych, zwłaszcza w Waszyngtonie, i to musi się skończyć” – powiedział Jim Banks.

Zobacz także  The Battle of Berkeley

Źródło: Mary Deanna Jenee Washington News https://washingtonews.today/2020/09/gop-rep-introduces-bill-to-strip-rioters-of-federal-unemployment-benefits/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.