Masakra na autostradzie

1
6124

 

W niedzielne popołudnie na drodze międzystanowej numer 24 doszło do porwania samochodu, wzięcia zakładników, podwójnego zabójstwa oraz ranienia trzech innych osób

Jak podaje kanał Fox 17, funkcjonariuszom z biura śledczego stanu Tennessee udało się zidentyfikować ofiary. Jedną z nich był Darcey Johnson zabity w strzelaninie. Natomiast drugą ofiarą był Philip Jordan Stevens, lat 23 który został wzięty jako zakładnik a następnie zamordowany na oczach swojej ciężarnej żony.

Wedle TBI sprawca Dangelo Dorsey miał otworzyć ogień w samochodzie w wyniku którego jedna osoba zmarła a druga została raniona. Doresy próbował uciekać zatrzymując samochody. Nie mogąc dostać się do jednego z nich oddał w jego kierunku kilka strzałów, uderzając kierującą pojazdem kobietę w rękę. Pobił również kierowcę ciężarówki.

Dalej w swojej relacji Fox 17 opisuje że sprawcy udało się porwać Forda Mustanga wraz z pasażerami których wziął za zakładników. Zmusił ich by zawieźli go swojego domu, gdzie zmienił samochód, zabierając ze sobą zakładników ruszył dalej.

W pewnym momencie z nieznanych powodów zastrzelił Philipa Jordana Stevensa na oczach ciężarnej żony a jego ciało porzucił na autostradzie.

Jak piszą Bobby Atkinson i Kaylin Jorge: Policji udało się wszcząć pościg, w wyniku którego Dorsey rozbił samochód po czym odebrał sobie życie.

Kobieta dochodzi do siebie w szpitalu jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dorsey miał kryminalną przeszłość

Źródła: Fox 17, Bobby Atkinson, Kaylin Jorge https://fox17.com/news/local/suspect-at-large-after-deadly-shooting-on-i-24-multiple-carjackings-in-middle-tennessee-coffee-county-tbi-wanted-fugitive

Zobacz także  Walczymy o pamięć

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.