Błędy w narracji

32
4873

Ostatnio w USA miały miejsce dwie tragiczne w skutkach masowe strzelaniny. Lewica postanowiła wykorzystać obie do dalszego wpychania obywatelom do mózgów swojej rasistowskiej narracji. Tyle tylko, że w obu wypadkach przeszkodziły im w tym fakty.

Pierwsza z tych strzelanin miała miejsce w stanie Georgia niecały tydzień temu. Sprawca wszedł do salonu masażu w pobliżu miasta Acworth, gdzie zastrzelił cztery osoby -trzy kobiety i mężczyznę – i zranił kolejną. Następnie pojechał do Atlanty i w kolejnym takim przybytku zastrzelił trzy kobiety. Zanim policjanci zabezpieczyli miejsce tej zbrodni dostali zgłoszenie, że do kolejnej strzelaniny doszło w spa po drugiej stronie ulicy, gdzie znaleźli zwłoki kolejnej kobiety. Na podstawie monitoringu zidentyfikowali samochód sprawcy i dowiedzieli się, że jest on wyposażony w tracker GPS. Dzięki temu udało się przygotować na niego zasadzkę i go aresztować.

Zwykle w pierwszych godzinach po takich zdarzeniach panuje straszny chaos informacyjny i nikt za bardzo nie wie co się w ogóle stało. W tym wypadku dość szybko wyszły jednak na jaw dwie rzeczy: to, że sprawca był biały a większość jego ofiar, 6 z 8, to były azjatyckie kobiety. To wystarczyło lewicy, aby twierdzić od razu, że na pewno motywował go rasizm, który u wszystkich białych ludzi jest przecież wrodzony, oraz równie typowa dla białych rasowa supremacja. Tym bardziej, że teraz w USA trwa fala rasistowskich ataków na Azjatów, a już zwłaszcza na azjatyckie kobiety.

Te ataki to skądinąd dla lewicy jest trudny orzech do zgryzienia. Nie tylko dlatego, że nie przepadają za Azjatami, którzy radząc sobie pod każdym dającym się zmierzyć względem lepiej od białych psują im narrację o rasizmie amerykańskiego systemu. Tego, że jest problem z rasistowskimi atakami na nich nie da się ukryć, według organizacji Stop AAPI Hate w 2020 roku wobec Azjatów doszło do 3800 rasistowskich incydentów, od wyzwisk i przepychanek po pobicia, a większość ofiar to były kobiety. To o 1200 więcej niż w 2019 roku. Lewica oczywiście ochoczo wykorzystała ten fakt aby atakować Trumpa i oskarżać go o to, że te ataki zostały wywołane jego ostrą retoryką wobec Chin i ich odpowiedzialności za pandemię, co skądinąd zostało bardzo szybko podchwycone przez chiński aparat propagandy.

Dość szybko jednak pojawił się pewien problem. O ile wiem nie ma statystyk dotyczących rasy osób, które atakują Azjatów, albo mi się nie udało ich znaleźć, ale coraz więcej osób zauważało, że przy kolejnych co głośniejszych sprawach, zwłaszcza zarejestrowanych przez kamery, będący ich sprawcami biali supremacjoniści są jakoś tak zbyt mocno opaleni. Murzynom rasizmu wypominać nie ma jak, to w końcu najbardziej żelazny elektorat lewicy. Więc ton poświęconych tym atakom wypowiedzi od razu się zmienił – lewicowi luminarze zaczęli nagle twierdzić, że „to skomplikowane” i z troską pochylać nad tym, co dzieli Murzynów i Azjatów. Do łez rozśmieszyła mnie jedna z lewackich gadzinówek która w felietonie wprawdzie przyznała, że to nie biali a czarni biją żółtych, ale i tak obwiniła o wszystko białych jako tych, którzy poróżnili czarnych i żółtych ze sobą.

Po morderstwach w Georgii dawna narracja o tym, że biali z powodu Trumpa biją żółtych, na moment odżyła. Nawet gdzieś się dogrzebali, że sprawca wrzucił na socjale mema o Kung Flu. Szybko jednak pojawił się problem –Robert Aaron Long, przyznał się do winy i zaczął mówić. Stwierdził, że jego motywem nie był wcale żaden rasizm a jego uzależnienie od seksu. W USA prostytucja jako taka jest z nielicznymi wyjątkami nielegalna, więc tamtejsze spa czy centra masażu to często przykrywka dla zgoła innych usług. Tak właśnie miało być w tym przypadku. Sprawca starał się wyleczyć swoje uzależnienie, był nawet na jakiejś terapii w zamkniętym ośrodku, ale co chwila się łamał i wyskakiwał do tych przybytków na szybki numerek. Postanowił więc rozwiązać problem radykalnie aby więcej nie wodziły go na pokuszenie.

Zobacz także  Zdrowy jak Kubańczyk.

Oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwiam tego gnojka i nie zapłaczę jak sędzia zdecyduje, że spędzi resztę swojego marnego życia w więzieniu. Ale jego wyznanie znowu lewicy narrację skomplikowało. Początkowo argumentowali, że kłamie bo za zwykłe morderstwo dostanie dożywocie a za zbrodnię z pobudek rasistowskich dostałby czapę, ale eksperci od prawa wyjaśnili szybko, że w Georgii faktycznie zwykłe morderstwo nie jest zagrożone śmiertelnym zastrzykiem, ale od tej zasady jest tyle różnych wyjątków, że jak sędzia chciałby kogoś zutylizować to i tak mu się to uda. Próbowali też narracji zaproponowanej przez jakąś antyrasistowską aktywistkę, że zastrzelił te kobiety bo postrzegał Azjatki w nadmiernie seksualny sposób, co też miało być winą białej supremacji, ta jednak nie chwyciła. Teraz więc obowiązuje narracja, że może i on nie był rasistą, ale policja z rasistowskich pobudek próbuje go usprawiedliwiać.

To skądinąd też jest grubsza manipulacja. Powtarzane do wyrzygu słowa, że „miał zły dzień”, z sugestią, że to niby tłumaczy to co zrobił, faktycznie padły z ust Jaya Bakera, który w biurze szeryfa hrabstwa Cherokee robi za rzecznika prasowego. Tyle tylko, że to nie było żadne usprawiedliwienie. Zapytany na konferencji prasowej o motywy Longa Baker po prostu zrelacjonował to, co ten powiedział im podczas przesłuchania. I to właśnie Long stwierdził, że zaatakował bo miał zły dzień, w którym dręczące go pokusy były wyjątkowo mocne. Trzeba naprawdę dużo złej woli żeby uznać, żeby uznać, że próbował go usprawiedliwiać – ale lewicy w snuciu narracji takie szczegóły jakoś szczególnie nie przeszkadzały. A tym razem idzie im to tak sprawnie, że nie zdziwię się, jak ten Bogu ducha winny policjant wyleci za to z roboty.

Trudniej im idzie za to w wypadku sprawcy drugiej strzelaniny, do której doszło w supermarkecie w Boulder w stanie Kolorado. Tam sprawca wyciągnął na parkingu skróconą wersję AR-15 i zaczął walić do przypadkowych klientów, po czym wszedł do środka i kontynuował masakrę. Ostatecznie zabił 10 osób, w tym pierwszego z interweniujących policjantów, po czym sam oberwał w nogę, poddał się i został aresztowany.

Dość szybko do mediów wyciekło nagranie czy też zdjęcie przedstawiające moment jego aresztowania. I od razu w mediach głównego ścieku pojawiły się raporty podkreślające, że jest biały. Zaraz za mediami do ataku ruszyła „brygada niebieskich ptaszków” z Twittera. I znowu pojawiła się narracja, że zabił bo jest biały, a biały to jak wiadomo zło najgorsze. Dodatkowo tradycyjnie już w takich wypadkach pojawiły się też oskarżenia, że skoro był biały, to policja strzeliła mu tylko w nogę – lewica z uporem godnym lepszej sprawy nie przyjmuje do wiadomości, że życie to nie gra komputerowa i strzały w nogę bywają równie śmiertelne jak strzały w korpus – a gdyby był czarny czy brązowy to strzelaliby tak, aby zabić.

Zobacz także  Precyzyjny atak bakteryjny

Swoją drogą ja się zastanawiam jak oni to sobie wyobrażają. Facet dopiero co rozwalił dziesięć osób a powstrzymujący go policjanci ryzykowali własne życie – bo przecież ranny w nogę dalej może strzelać i zabijać – żeby tylko przypadkiem nie zrobić koledze po pigmencie nadmiernej krzywdy? Nie muszę tłumaczyć, że to bzdura. Trafienie z pistoletu w cel wielkości człowieka wcale nie jest takie łatwe, zwłaszcza gdy adrenalina buzuje w żyłach i człowiek boi się, że sam zaraz kulkę dostanie. Obstawiam, że trafili go w nogę przypadkiem. A nie zastrzelili go, bo rzucił broń, podniósł grzecznie łapki w górę i zaczął krzyczeć, że się poddaje. Wbrew temu, co twierdzą lewackie gadzinówki, prawo dość dokładnie reguluje w USA to kiedy policjant może strzelać. Upraszczając nieco może to zrobić, kiedy ktoś stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia jego lub postronnych osób. Nieuzbrojony człowiek z rękami w górze takiego zagrożenia nie stwarza. Podejrzewam, że niejeden z obecnych na miejscu policjantów miał ochotę zabawić się w sędziego Dredda i od razu wykonać na nim wyrok, tym bardziej, że ten przecież przed chwilą rozwalił im kumpla. Ale jakby któryś z nich faktycznie w takiej sytuacji pociągnął za spust, to sam beknąłby za morderstwo i właśnie to, a nie jakaś mityczna solidarność białych rasistów sprawiło, że koleś jest jeszcze żywy.

Tak czy siak problem pojawił się wtedy, kiedy policja ujawniła dane osobowe tego sprawcy. Sami przyznacie, że Ahmad Ak Aliwi Alissa nie brzmi jak typowe nazwisko białego suprematysty. Szybko zresztą okazało się, że nie jest to przypadek i kolo jest imigrantem z Syrii. Równie szybko wyszło też na jaw, że jest głęboko wierzącym muzułmaninem, nie lubi Trumpa i Republikanów i do tego lubi krzyczeć, że jego pobratymcy padają ofiarami islamofobii. No i zonk, co tu teraz z tym fantem zrobić?

Sprawa jest na razie na tyle świeża, że jeszcze lewica nie ustaliła kolejnej narracji i przyglądanie się temu jak próbują jest skądinąd fascynującym zajęciem. Jak na razie na prowadzenie wysuwa się postulat żeby o nim nie mówić i nie dawać mu sławy gdyż to spowoduje pojawienie się naśladowców. Postulat skądinąd słuszny, od dawna wiele osób uważa, że jednym z powodów popularności w USA masowych strzelanin jest to, że ich sprawcy z dnia na dzień stają się gwiazdami. Tyle tylko, że ci sami którzy teraz to postulują jeszcze niedawno, kiedy wszyscy myśleli, że jest biały, gardłowali o nim na prawo i lewo.

Zobacz także  Gender na froncie zimowym

Drugą popularną taktyką jak na razie okazuje się pozorne przyznanie do błędu, coś w stylu: wicie rozumicie, faktycznie nasz błąd, ale łatwo się pomylić bo to przecież biali dokonują większości masowych strzelanin. Co jest prawdą z technicznego punktu widzenia, ale w tym wypadku mocno mylącą. Owszem, w bodajże 6 na 10 przypadków sprawca masowej strzelaniny faktycznie jest biały, ale przecież biali stanowią ok. 60% amerykańskiego społeczeństwa. W wypadku innych ras liczba sprawców też jakoś drastycznie od ich procentowego udziału w populacji nie odbiega.

Z wartych odnotowania przypadków trzeba tutaj wspomnieć o kongresman Ilhan Omar. Dla mniej znających amerykańską scenę polityczną Omar to skrajnie lewicowa kongresman z Minnesoty, która jako dziecko przybyła do USA z Somalii i zamiast być wdzięczną Ameryce za to, że ją przygarnęła, dała jej bezpieczne i dostatnie życie, a nawet dopuściła do współrządzenia, to szczerze tej Ameryki nienawidzi i robi wszystko, żeby zniszczyć ją od środka. Tym razem po wybuchu tej afery wyskoczyła na Twittera i zaczęła gardłować, że wszyscy mówią, że sprawca jest Syryjczykiem, a jakby był biały to nikt by nie mówił, że jest biały. Biorąc pod uwagę co działo się wcześniej jest to tak głupia strategia obrony, że aż mi dech zaparło, ale trzeba przynajmniej docenić kreatywność. Tą wykazało się też to gówno w bejsbolówce Michael Moore, który palnął, że dokonanie masowej strzelaniny przez Syryjczyka świadczy, że ten świetnie się zasymilował w amerykańskiej kulturze. Tak jakby Syria była oazą bezpieczeństwa i niewinni ludzie nie ginęli w niej od kul.

Oczywiście to dlaczego lewicy tak zależy na przypisaniu każdemu białemu, oprócz oczywiście marksistowskiej chęci zniszczenia cywilizacji zachodu. Mniejszości etniczne to w USA żelazny elektorat lewicy. Równocześnie jednak członkowie tych mniejszości znacznie wolniej od białych diabłów przyswajają obyczajowe nowinki i nadal są przeciętnie bardziej konserwatywni. Im bardziej lewica odjeżdża w stronę walki o prawa elgiebetów czy transów, tym więcej członków tych grup zaczyna przekonywać się, że może jednak warto zagłosować na prawicę. W 2020 roku Trump, z którego lewica i media przez cztery lata robiły racist in chief, zyskał więcej głosów od przedstawicieli wszystkich mniejszości niż w 2016, a i wtedy przecież osiągnął wśród nich znakomity jak na Republikanina wynik.

Inne wybory pokazują to samo zjawisko i w kilka pokoleń, jeśli trend się nie odwróci, popieranie przez mniejszości Demokratów wcale nie będzie tak oczywiste jak jest teraz. Narracja o białym rasizmie wydaje się być desperacką próbą odwrócenia tego trendu bez rezygnowania z promowania obyczajowej degeneracji. Patrzcie, mówią, każdy biały najchętniej by was powystrzelał, a prawica by mu za to przyklasnęła. I tylko my Demokraci chcemy im w tym przeszkodzić, więc nie czepiajcie się nas o miłość do mężolubników tylko na nas karnie głosujcie. W końcu wasze życie od tego zależy!

To, czy taka strategia się sprawdzi, pozostaje kwestią otwartą. Sądząc po ilości negatywnych reakcji na te ostatnie błędy w narracji i wywołanych nimi kpin, także ze strony przedstawicieli mniejszości, mam nieśmiałą nadzieję, że jednak nie.

32 KOMENTARZE

 1. Wonderful material! What a fascinating way to organize the
  words of articles and pages. I love it, it’s fantastic!
  But I prefer adult sites. Porn and porn-related films have a big ass.
  It’s the large female booty that attracts the majority of men. Also their inflammatory vaginas.
  Mmmmmmmmm! I really want huge booty porn sites.

 2. This genre of porn is one if not the most popular fetish among all porn consumers.
  MILF is short for for Mom I’d Like To Fuck-and
  no, it does not really relate to the family or incest fetish usually, it actually pertains to girls of age ranges
  30 and above where they possess a even more mature demeanor and physique opposed to your regular women. In porn, they are
  typically represented as the moms of your pals or your leader, or
  any sizzling sweetheart more mature than you who would like to activate in lustful pursuits.

  Since they will be already “moms” and supposed to have
  probably gone through youngster delivery, adult movie actors representing as
  MILF have wider hips generally, thicker thighs, and massive tits.
  Busty MILF is the normal visible depiction of MILFs, since matching to hasty
  generalization moms contain large tiddies. Busty MILFs likewise have got more shed pussies for they have currently been married and in MILF porno it is definitely not viewed as
  a flip off.

 3. Hot curvy MILFS, hardcore PAWG cuties and Latina goddesses all have
  a spot here. Will you arise as an bare husk, cleared of all your cum?
  In all probability. This will be one of the video categorizations that split the males for the males and just a legitimate, hard fucking
  girl can deal with booty of this degree. Discover these dance in sinfully provocative single
  have fun, in one-on-one sex or in categories also!
  If this booty can match into shape, we’ll show off it for your satisfaction. Make your ideal playlist that’s made up totally of girls with thick asses and a lot of banging mentality.
  Perfect show alternatives located on movie playback webpages make it
  simple to look and feel connected in addition.

 4. Women be aware of what’s up! Appear find spoiled by the best MILFs in our Mother
  adult video clip area and you won’t turn out to be
  allow along. Display these hard-fucking cougars some take pleasure in and
  sign up for them on a outrageous XXX journey slamming one
  dude after the different. This area’s clips can touch on relatives roleplay and Stepmom stuff, but likewise consist of any curvy and comfortable girls who demonstrate they can seriously take
  cost.

 5. Women find out what’s up! Occur have ruined by the hottest
  MILFs in our Mommy porn movie part and you won’t end up allow straight
  down. Display these hard-fucking cougars some like and sign up for them
  on a untamed XXX trip knocking one girl after the various other.
  This area’s videos can contact on family roleplay and Stepmom stuff, but as well include things like
  any curvy and assured females who show they can genuinely
  consider cost.

 6. You know what’s sexy? An old person who features intensive knowledge about gender. Someone who is fatigued of performing it harsh just simply like those university children who possess just simply determined how fantastic making love will be. Admit it, there has been a moment that we prefer everything to get quickly and obtainable. Having rough intercourse with random strangers experienced it’s period of glory again when we had been younger, but that doesn’t make that we’ll enjoy the very same routine until we receive aged. Individuals our time like precision over super fast sequence. Good quality over sum. Contentment and calm above upbeat and loud tunes. Becoming with a mature female guarantees you that you’ll working experience the very best love-making of your living, as she realizes her method around your system, and specially your penis…

 7. Porn incorporating women who possess big normal tits convention variety
  of sexual activities to do for the issues you may do with such huge, normal busts are
  usually as big as they are usually. So what just can you discover in adult movie including huge organic tits?
  Primary, they will be best for motorboating absolutely, who isn’t into motorboating?
  Every gentleman possesses fantasized about getting in between two ample breasts and trying the brrr noise.
  Licking and ingesting it out are usually not good enough for they
  will be total and huge on your mouth area. 2nd, every person provides dreamed of, at minimum as soon as, this
  will be named the mammary sex, your perfect non-penetrative
  sex that will allow you to find yourself cumming on her encounter as you scrub in between her breasts.

 8. 3rd, Boobies can turn out to be hypersensitive and
  manufacture sexual simulation relatively than soreness if done gently.
  Some are stroking between the lady’s i9000 chest or perhaps the cum available while else that she likes to use already.
  For a women with much less than enormous chest, they
  can create a little valley for the penis to move in. Many of the delight to the penis in this case can be from the
  hands that overlap the breast and holds the penis down.

 9. You can suck on tits, play with nipples, massage breasts at any size!
  You can perhaps make factors even more exciting by employing food like
  peanut butter, chocolate, and beat cream, spread over all of them before feasting about them entirely.
  In Japan, they possibly get it up one even more notch and work with chest during massages.
  Soaplands are usually well known where in cheerful Asian kitchenware girls
  lather their bodies with soap, breasts provided, and
  engage in primary skin-to-skin call. Their
  bodies slide and down against each different while each are completely nude upward.
  They won’t get factors nice and clean, but they feel and look great doing it certainly.

 10. Breasts, tits, bosom, knockers, jugs, titties, bazongas, whatever they will be
  called by you, these meaty totes aim to nourish new lifestyle.
  But here in PORN.com, that’s not the only issue we use them for.
  When you stroll down the avenue and see one busty baby, you can’t deny that your eye go for her upper body right.

  It’s instinctive because we utilized to suck on chest when we had been youthful,
  and this gives us some type of relaxation and familiarity that no additional
  physique component can offer. Whatever the good reason,
  whether logical or not really, we all love boobs
  simply!
  Unless he’s gay. During any lustful exercise, they play
  a significant position throughout the method. They
  entice you before you begin, you have fun with them while fucking, and oftentimes, you perhaps spurt your jizz
  all over them. You take up, hug, riff, suck, take, bite, and
  contract them throughout, therefore presently there happen to be plenty of elements to carry out with them in your mouths or
  fingers.

 11. Thanks on your marvelous posting! I really enjoyed reading it, you happen to be a great
  author.I will make certain to bookmark your blog and will
  come back down the road. I want to encourage you to ultimately continue your great posts, have a nice evening!

  Here is my web site: 비트겟코리아

 12. First off I would like to say terrific blog! I had a quick question that I’d like to ask if you do not
  mind. I was interested to find out how you center yourself and clear
  your head before writing. I’ve had a tough time clearing my mind in getting my ideas out
  there. I truly do enjoy writing however it just seems like the first
  10 to 15 minutes tend to be wasted simply just
  trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints?
  Thank you!

  Here is my blog post 후오비코리아

 13. Link exchange is nothing else except it is just placing
  the other person’s blog link on your page at suitable place and other person will also do similar for you.

  Take a look at my site – 먹튀검증사이트 (Kraig)

 14. Howdy are using WordPress for your blog platform? I’m new to the
  blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you require any html coding expertise to make your own blog?
  Any help would be really appreciated!

  My homepage … 비트코인마진거래 (Charissa)

 15. I blog frequently and I genuinely appreciate your information. This article has really
  peaked my interest. I’m going to take a note of your site and
  keep checking for new information about once per week.
  I opted in for your RSS feed too.

  my web site; 사설토토

 16. Hi! I could have sworn I’ve been to this website before but after checking through some of the post I realized it’s
  new to me. Anyhow, I’m definitely happy I found it and I’ll be book-marking and
  checking back frequently!

  Look at my web blog 토토사이트

 17. Hey there just wanted to give you a quick heads up. The
  text in your content seem to be running off the screen in Internet explorer.
  I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet browser
  compatibility but I thought I’d post to let you know.
  The design and style look great though! Hope you get
  the issue solved soon. Many thanks

  my webpage – 메이저사이트

 18. Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles?
  I mean, what you say is valuable and everything. However think of if you added some great graphics or videos to give your
  posts more, „pop”! Your content is excellent but with
  images and video clips, this site could certainly be one of the most beneficial in its niche.

  Great blog!

  Here is my blog post 토토검증

 19. If you’re into chubby people, then you’re in luck! You can discover plenty of videos featuring chubby babes
  drawing below-average or little cocks, since
  it just senses fuller in the mouth. And if you’re into consuming pussies, you can find a lot of movies of
  men consuming chubby pussies, with their brains between those
  large thighs. Plus, you can imagine yourself in those scenarios since size won’t actually matter.
  Whether it’s a chubby or small babe, they’re equally sizzling and stimulating.
  And if you’re into curvy women, you can find even more videos with women who have excess fat rolls and big even, sagging tits.
  So do sense low about your options – there are plenty of porn clips of puffy individuals out there!
  It’s insane how big these nations are usually, however their porn manufacturing does
  not actually arrive shut to Japan’s. Japanese adult can be known for having some
  of the best Asian climaxes in the continuing business, from cum photos to cumming inside a female.
  They even made 'bukake’ a point – it’s when a group of men all ejaculate
  on a woman’s encounter. Moments like that are constantly so enjoyment to watch,
  with the men all masturbating around the gal and then seeking their cum at her encounter.
  Bukake offers gotten thus popular that Westerners have
  their own version of it still.|Amateur intercourse inside black women is definitely a view to see for they do not
  continually seem to be too-staged in their performances and they
  definitely provide away the best sensual expertise
  inside intercourse that men are desire for. Even more organic orgasms to be expected
  in this ebony amateur videos. Think about how ebony amateurs doing their horny stuff without paying them
  naturally. It is so stimulating understanding the genuine feeling they can offer you to you.

  Dark amateurish babes do not hold back in operating cocks until they cum and completely obtain what they wish.
  These amateur ebony babes understand when to become submissive or excellent in mattress to certainly provide full satisfaction to turn on their intercourse companions.
  They obtain down and sucking in POV scenes, they lay and open their hip
  and legs in hardcore fuck moments down, and they get hot white
  jizz on their bouncy and faces asses! They love big cocks
  and enjoys when their body is being worshipped surely. One advantage
  of ebony recreational adult is definitely that anything can happen on your display but
  it will not look as well pushed or boring.
  Jobs and performances would seem thus natural you’g find your cock down hardly.
  Facesitting, blowjobs, and pussy eating are nevertheless present
  but not all scenes would appear as predictable. They could switch the storyline every now and then but the enjoyment
  in watching these ebony babes perform their bed miraculous continues to be.

 20. Certain black moms may hold an intelligent conversation during the time
  but they may be scantily dressed as they go to
  the club. Ebony moms are usually considerably appealing. They possess amazing and shimmering
  pores and skin because of the darkish tone of epidermis they don’t possess
  to tension over sun tanning. Even though they possess that machine-gun mouth that fires their
  children with scolding and preaching they furthermore
  possess kissable lips that invite males to get a deep kiss.
  No want for make-ups, just hug and tell you’ll heading to drop in love
  under their black secret spell.porn videos hot girls Also at the age
  of fifty, they are still beautiful. With their ageless elegance, they look young
  always. Even how several kids perform they possess Also, their boobs
  are firm and tender still. When ladies become mother and father, they don’t
  prevent being individual; they don’t turn into robots.

  Period nevertheless marches and therefore their intimate demands.
  But when you want them on bed don’t simply believe about intercourse, believe about romance.

  Therefore, viewing them on adult doesn’t create you horny but also make your arousal harder than ever.
  Think about eating your trusted black chocolate brand,
  you’ll become pleased in every bite!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.